Haber Detayı
05 Nisan 2018 - Perşembe 14:55
 
HAFTANIN MAÇ PROGRAMI
Spor Haberi
HAFTANIN MAÇ PROGRAMI

07.04.2018 CUMARTESİ
   
U - 13 TAKIMLAR İNKÖY ENGİNSPOR KÜT.ÇAMLICASPOR 07.04.2018 13:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
U - 13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR KÜT.GAYBİEFENDİSPOR 07.04.2018 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
   
U - 13 TAKIMLAR D.P.Ü SPOR AND.BAHÇELİEVLER 07.04.2018 11:30 30 AĞUSTOS STADI
U - 13 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HASTANE ARAGONİT B.SAKA 07.04.2018 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TK. 2.KÜME AND.BAHÇELİEVLER SEYİTÖMER BLD.SPOR 07.04.2018 14:30 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TK. 2.KÜME AĞAÇKÖY SPOR ARAGONİT B.SAKA 07.04.2018 16:30 30 AĞUSTOS STADI
   
U - 13 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAY SPOR KÜMAŞ SPOR 07.04.2018 13:30 YEŞİLAY SAHASI
S.A. LİGİ KÜT.YEŞİLAY SPOR KÜMAŞ SPOR 07.04.2018 15:00 YEŞİLAY SAHASI
   
U - 13 TAKIMLAR TAV.MOYMULSPOR TKİ.TAV.LİNYİT SPOR 07.04.2018 12:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U - 13 TAKIMLAR AKINCILAR SPOR ÇUKURKÖY SPOR 07.04.2018 13:15 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U - 13 TAKIMLAR TAV.GENÇLİKSPOR TAV.GENÇLERGÜCÜ 07.04.2018 14:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME DAĞÇEŞME SPOR YAYLACIKSPOR 07.04.2018 16:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
   
2.AMATÖR KÜME KESTEL SPOR KARACAHİSARSPOR 07.04.2018 15:00 SİMAV SAHASI
   
08.04.2018 PAZAR
 
S.A. LİGİ ÖZEL İDARE KÖY HİZ. KÜT.ÇAMLICASPOR 08.04.2018 16:00 DUMLUPINAR STADYUMU
   
B.A.LİGİ D.P.Ü SPOR KAYNAŞLI BLD.SPOR 08.04.2018 15:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
   
2.AMAT. PLAY-OF ZIĞRA SPOR S.ALİBEYKÖY BİRLİK 08.04.2018 14:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
S.A. LİGİ HACIKEBİRSPOR TERMİKSPOR 08.04.2018 16:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
   
İŞİTME ENGELLİ KÜTAHYA İŞİT. ENGELLİ ADN.KURTTEPE İŞ.ENG. 08.04.2018 11:00 30 AĞUSTOS STADI
2.AMAT. PLAY-OF SEYİTÖMER BLD.SPOR 30 AĞUSTOS SPOR 08.04.2018 14:00 30 AĞUSTOS STADI
2. AMATÖR KÜME GÖBEL GENÇLİKSPOR BOZBELENLİLERSPOR 08.04.2018 17:00 30 AĞUSTOS STADI
   
B.A. LİGİ TKİ.TAV.LİNYİTSPOR ÇENGELKÖY FUT.YAT.AŞ. 08.04.2018 15:00 ADA STADYUMU
   
U - 13 TAKIMLAR ERDEM GENÇLİKSPOR HANIMÇEŞME SPOR 08.04.2018 11:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME BAŞKÖY SPOR GÜZELYURT SPOR 08.04.2018 12:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME HANIMÇEŞME SPOR ÇOBANKÖY SPOR 08.04.2018 14:45 KARAKOVA YENİ SENTETİK
2.AMATÖR KÜME TAV.GENÇLERGÜCÜ SARUHANLAR SPOR 08.04.2018 17:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
   
2.AMATÖR KÜME SİMAV BLD.GENÇLİK NAŞA SPOR 08.04.2018 12:00 SİMAV SAHASI
S.A. LİGİ 1867 SİMAVSPOR KÜT.SERAMİK SPOR 08.04.2018 14:00 SİMAV SAHASI
2.AMATÖR KÜME KINIK SPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 08.04.2018 16:00 SİMAV SAHASI
 
11.04.2018 ÇARŞAMBA
   
U - 13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR KÜT.GENÇ SHÇEK 11.04.2018 17:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
   
Kaynak: Editör:
Etiketler: HAFTANIN, MAÇ, PROGRAMI, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı