HAFTANIN KARŞILAŞMALARI
02.12.2017 CUMARTESİ
S.A.LİGİ KÜT.SERAMİKSPOR KÜT.ÇAMLICASPOR 02.12.2017 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 19 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜTAHYASPOR 02.12.2017 11:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HASTANE KÜT. PINARSPOR 02.12.2017 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 02.12.2017 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAYSPOR KÜT.SERAMİKSPOR 02.12.2017 11:00 YEŞİLAY SAHASI
U 16 TAKIMLAR ÇAVDARHİSAR SPOR D.P.Ü SPOR 02.12.2017 14:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
U 19 TAKIMLAR ÇOBANKÖY SPOR AKINCILARSPOR 02.12.2017 12:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 19 TAKIMLAR GÜRAĞAÇSPOR TAV.GENÇLİKSPOR 02.12.2017 15:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 16 TAKIMLAR TKİ.TAV.LİNYİTSPOR BAĞLIKSPOR 02.12.2017 11:00 KARAKOVA SENTETİK
U 19 TAKIMLAR BEYKÖYSPOR TAV.MOYMULSPOR 02.12.2017 13:00 KARAKOVA SENTETİK
U 19 TAKIMLAR D.BOYU YAĞMURLU DEMİRBİLEKSPOR 02.12.2017 15:00 KARAKOVA SENTETİK
03.12.2017 PAZAR
B A L LİGİ KÜTAHYASPOR FERİKÖYSPOR 03.12.2017 14:00 DUMLUPINAR STADYUMU
U 19 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT ZIĞRASPOR 03.12.2017 11:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMT.PLAY-OFF AĞAÇKÖY SPOR KÜT.DEMİRSPOR 03.12.2017 13:15 M.ASIM ALKIŞ STADI
S.A.LİGİ HACIKEBİRSPOR TAV.GENÇLİKSPOR 03.12.2017 15:30 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR TERMİKSPOR E.Ç.DEVLET HASTANE 03.12.2017 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMT.PLAY-OFF KÜT.ÇAYIRBAŞISPOR 1977 VEFASPOR 03.12.2017 13:15 30 AĞUSTOS STADI
S.A.LİGİ ÖZEL İDARE KÖY HİZ. SAVCILAR SPOR 03.12.2017 15:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 PLAY-OF KÜT.YEŞİLAYSPOR TAV.GENÇLİKSPOR 03.12.2017 13:00 YEŞİLAY SAHASI
U 16 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAYSPOR KÜT.SERAMİKSPOR 03.12.2017 15:00 YEŞİLAY SAHASI
B A L LİGİ TAV.MOYMULSPOR YEŞİLKÖY SPOR 03.12.2017 14:00 ADA STADYUMU
S.A.LİGİ AKINCILARSPOR 1867 SİMAVSPOR 03.12.2017 12:30 KARAKOVA YENİ SENTETİK
1.AMT.PLAY-OFF DERBENT SPOR ÇARDAKLISPOR 03.12.2017 15:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 16 TAKIMLAR ÇUKURKÖY SPOR BEYKÖY SPOR 03.12.2017 11:00 KARAKOVA SENTETİK
U 14 PLAY-OF TKİ TAV.LİNYİTSPOR KÜTAHYASPOR 03.12.2017 13:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMT.PLAY-OFF KURUÇAYSPOR ÖMERBEYSPOR 03.12.2017 15:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME MUHİPLER FATİHSPOR EMET G.BİRLİĞİSPOR 03.12.2017 13:00 GEDİZ SAHASI
1.AMATÖR KÜME EMETSPOR E.GEDİZ BLD.GAZİ 03.12.2017 13:00 EMET SAHASI
S.A.LİGİ EMET BORSPOR KÜMAŞ SPOR 03.12.2017 15:00 EMET SAHASI
1.AMATÖR KÜME HİSARCIK BLD.SPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 03.12.2017 13:00 HİSARCIK SAHASI
1.AMATÖR KÜME PAZARLARSPOR BEYCESPOR 03.12.2017 14:00 PAZARLAR SAHASI
1.AMATÖR KÜME YENİKÖYSPOR SİMAV İDMANYURDU 03.12.2017 11:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
S.A.LİGİ DEMİRCİKÖYSPOR TERMİKSPOR 03.12.2017 13:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME S.ÇİTGÖL SAZLIK ŞAPHANE GENÇLİK 03.12.2017 15:00 SİMAV SENTETİK SAHASI