301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 11:22 Bu haber 150 kez okundu
 
GLİ İşçi servisleri kontrol ile daha güvende
Gündem Haberi
GLİ İşçi servisleri  kontrol ile daha güvende

İşçi servisleri dezenfekte ile daha güvende

Tuna İŞLEYEN  / GÖRÜNTÜLÜ

 

                Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından “Pandemi” olarak adlandırılan Corona virüs salgına karşı Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi Tunçbilek Beldesinde de tedbirler sıklaştırıldı.

                Vatandaşların daha hijyenik bir ortamda seyahat etmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen rutin temizlik çalışmaları aralıksız devam ederken, işçi servis araçları ve kömür sahası içerisine girecek tüm araçlar dezenfekte ediliyor. Ayrıca işçilerin vücut ısıları sağlık görevlileri tarafından kontrol ediliyor.

                Hastalıkların en çok yayılma riski taşıdığı toplu ulaşım araçlarında önlemler alan Garp Linyit İşletmesi,  bünyesinde görevli personellere taşıma hizmeti sağlayan servis araçlarını da belli periyotlarla dezenfeksiyon işlemine tabi tutuyor.

                Günlük olarak her mesai giriş ve çıkışlarında yapılan bu işlemler ile yaklaşık günde 3 vardiya yaklaşık 80 araç, düzenli aralıklarla temizleniyor. Profesyonel ekiplerce gerçekleştirilen çalışmalarda, insan sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanılıyor. 

 

                Virüslerin en çok yayılma riski taşıdığı ortak kullanım alanlarının temizliği, çok önem taşıyor. Bu nedenle ulaştırma servisi,Başşoförü İsmail Dinler kontrolünde ve G.L.İ. sağlık personelleri aralıksız olarak işçi servislerinin temizlik ve sağlık kontrolleri gerçekleştiriliyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GLİ, İşçi, servisleri, , kontrol, ile, daha, güvende,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı