Gençler Gücü Spor Bursa’dan birincilik ile döndü
Tavşanlı önümüzdeki günlerde Şampiyonluğa ev sahipliği yapacak
Bursa ili İnegöl ilçesinde Mavi 2.Bölge 14 Yaş ve Altı 1.Kademe Yarışmalarından Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde yeni kurulan Gençler Gücü Kulübü sporcusu birincilik ödülü ile döndü.
Yaklaşık 350 sporcunun farklı illerden katıldığı Oryantiring bölge şampiyonasında Tavşanlı Gençler Gücü spor 26 sporcu ve teknik kadro kafilesi ile katıldı yarışmada birincilik ile döndü.
Tavşanlı Gençler Gücü Kulübü adına yarışan Fatma Sude Sarı gerçekleştirilen koşarak hedef bulmada rakiplerine fark atarak birinci oldu.
Bursa İnegöl’de, protokolün de katıldığı törende birincilik madalyasını Fatma Sude Sarı aldı.
Tavşanlı Şampiyonluğa ev sahipliği yapacak
Kulüp yönetiminden Murat Yalçın ve antrenör Ali Sarı elde edilen bu başarı ile ilçenin adının bir kez daha duyurulduğunu söylediler ve önümüzdeki yarışmalara daha iyi bir antrenman ile hazırlanılacağını belirttiler. Daha önce birçok kez il şampiyonası düzenleyen Tavşanlı ilçesi, Oryantiring’de Mavi Grup ikinci ayağına 2 Nisan 2017 tarihinde ev sahipliği yapacak.
E10 (18) 1,2 km
1 TUNA ERHANOĞLU DEMİRTAŞ SK-BURSA 12:50
2 YAĞIZ EFE BAYGUT DEMİRTAŞ SK-BURSA 14:18
3 ERİM EROĞLU OKLUBALI SK
K10 (15) 1,1 km 11 C
1 FATMA SUDE SARI TAVŞANLI GENÇLER GÜCÜ SK.
2 İREM GÜNGÖR OSMANGAZİ KOLEJİ GSK
3 SELİN MUTLU DEMİRTAŞ SK-BURSA
E12 (54) 1,7 km 13 C
1 HÜSEYİN EMRE KAYMAKÇI KUZEY ORYANTİRİNG SK
2 GÖRKEM YAVAŞ DEMİRTAŞ SK-BURSA
3 MEHMET EMRE KAYMAK BURSA GSM
K12 (51) 1,6 km 13 C
1 SILA DURSUN DEMİRTAŞ SK-BURSA
2 SEVİM SUDE BEKTAŞ KUZEY ORYANTİRİNG SK
3 CEREN ÖZELER DEMİRTAŞ SK-BURSA
E14 (58) 3,0 km 16 C
1 AHMET ÖZBEY DEMİRTAŞ SK-BURSA
2 EMİRHAN CAMUKA DEMİRTAŞ SK-BURSA 16:41
3 BORA UĞUR ÖZKARANFİL KUZEY ORYANTİRİNG SK
K14 (64) 2,7 km 14 C
1 ESMA MELLE CUMALIKIZIK GSK 18:03
1 GÜLCE ÇELİK KUZEY ORYANTİRİNG SK 18:03
3 BERRA KAPLAN KUZEY ORYANTİRİNG SK
EOpen L (23) 1,9 km 13 C
1 MERT YILDIZ DEMİRTAŞ SK-BURSA 10:57
2 UĞUR HINISLI İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK 16:52
3 Hüseyin KARAHAN Nilüfer Bel.İşitme Engelli OT
EOpen S (9) 1,6 km 14 C
1 EREN TOLUNAY BURSA YÖNDER OKULLARI 29:07
2 BERAT YAVUZ İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK
3 MUSTAFA AKTAN CUMALIKIZIK GSK
KOpen L (23) 1,3 km 13 C
1 RABİA ÖYKÜ KABUL DEMİRTAŞ SK-BURSA 10:43
2 Sevda AKTAŞ Nilüfer Bel.İşitme Engelli OT 12:21
3 MERVE GÖKMEN İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK
KOpen S (6) 1,0 km 10 C
1 TUANA GÜLER NİLÜFER GENÇLİK DSK