301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Nisan 2018 - Perşembe 14:36
 
GEDİZ’DE “YEREL BULUŞMALAR” DOKTORLAR İLE DEVAM EDİYOR
Gündem Haberi
GEDİZ’DE “YEREL BULUŞMALAR” DOKTORLAR İLE DEVAM EDİYOR

GEDİZ’DE “YEREL BULUŞMALAR” DOKTORLAR İLE DEVAM EDİYOR

Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu, “Yerel Buluşmalar” toplantısı kapsamında İlçemizde görev yapan doktorlarla bir araya geldi.

Kendisi de Tıp Doktoru olan Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu, GDZ Gediz Otel’de düzenlenen “Yerel Buluşmalar” toplantısı kapsamında doktorların sorunlarını dinleyerek; “İnsanları sağlığına kavuşturmak için tıbbın tüm imkânlarını seferber eden doktorların toplum içinde farklı bir statüye sahip olması gerektiğini belirtti. Ülkemizde özellikle son yıllarda yapılan yatırımlar ve yasal düzenlemelerle halkımızın sağlık hizmetlerinden daha iyi bir şekilde istifadesi sağlanmış olup, sağlık alanında ülkemiz büyük ilerlemeler kazanmıştır.

Bu özel gece de siz meslektaşlarımla birlikte olmaktan son derece memnun olduğumu ifade etmek isterim. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, çalışma hayatınızda başarılar dilerim.” Dedi.

 

Doktorlar adına konuşma yapan Gediz Devlet Hastanesi’nin Kadın Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Mehmet Urfalıoğlu, Gediz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Halil Haner ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Dr. Çisem Arslan, Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu’na böylesi bir toplantıyla bizleri buluşturarak, ağırladığı için teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEDİZ’DE, “YEREL, BULUŞMALAR”, DOKTORLAR, İLE, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı