301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Kasım 2016 - Salı 20:57
 
GEDİZ BELEDİYESİNDEN ÇOCUKLARA BİR YENİLİK DAHA
Çocuk Haberi
GEDİZ BELEDİYESİNDEN ÇOCUKLARA BİR YENİLİK DAHA

 

Adnan Menderes Yaşam Parkı Gençlik Merkezine çocuk oyun grupları ve fitness alanı yapılıyor.

        Gediz’i değiştiren projelerinin yanı sıra sosyal projelere de ağırlık veren Gediz Belediyesi yapmış olduğu park ve bahçe çalışmaları ile sağlıklı yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Adnan Menderes Yaşam Parkı Gençlik Merkezine çocuk oyun grupları ve fitness aletleri çalışmaları yapılıyor.

        Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu yaptığı açıklamada; “Gençlik Merkezinde yürütülen yeni oyun grupları ve sağlıklı yaşam alanında Ahşap çocuk oyun gurubu, halat salıncak, 6 metre ipli tırmanma, hamak salıncak, at ve fil figürlü tahterevalli, döner kase, çubuk denge oyunu, anne ve bebek salıncağı, döner çember, araba figürlü zıpzıp bölümlerinden oluşmakta ayrıca çocuk oyun gruplarının bulunduğu alanlar desenli dökme kauçuk zemin ile kaplanarak çocuklar için renkli ve eğlenceli animasyon figürleri ve çocukların güvenli bir şekilde eğlenmeleri sağlanacaktır. Çocuk oyun grupları yanı sıra Gençlik Merkezi bölgesine fitness aletleri de kurulmuştur.

        Başkan Saraoğlu, “Parklarımızı halkın ihtiyacına göre tasarladık. Parklarımız artık eskiden olduğu gibi, sadece çocuk oyun alanı ve yeşil alanla sınırlı değil. İhtiyaca göre yürüyüş yolları, fitness alanı, çocuk oyun alanı, sağlıklı yaşam alanları ve spor alanlarıyla donatılıp vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın hoşça vakit geçirebileceği ihtiyaç alanı haline getirilmektedir.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEDİZ, BELEDİYESİNDEN, ÇOCUKLARA, BİR, YENİLİK, DAHA,
Yorumlar
Haber Yazılımı