Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Etiketler
Eşofman Takımı Bayan
Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 17:24 Bu haber 2394 kez okundu
 
Gecelik
Yaşam Haberi
Gecelik

Gecelik

Uyurken giyilen kıyafet olan gecelik, rahat bir uyku için gereklidir. Çünkü rahat olmayan ve rahatsız edici bir kumaşa sahip olan gecelikler, uyku esnasında da rahatsızlık verecektir.

Kadın Gecelik

Kadınların tek parça gecelikleri olduğu gibi iki parça gecelikte olabilmektedir. Özellikle günün her saatinde şık olmak isteyen kadınlar için, çok şık geceliklerde bulunmaktadır. Gecelikler, normal gecelik ve fantezi gecelik olarak ikiye ayrılmaktadır. Tek parça elbise şeklindeki gecelikler için uzun, kısa, uzun kollu, askılı gibi seçenekler mevcuttur. İki parçadan oluşan gecelikler, üst ve alt takımlardır. Şort veya uzun pijama tarzında olabilmektedir. Saten ve ipekten yapılan gecelikler, rahatlığından dolayı tercih edilir.

Gecelik İçin Dikkat Edilecekler

Her ne kadar iç giyimde de şık olmak istense de her zaman öncelik rahat olmasıdır. Daha sonraki seçenekler olarak şıklık ve kalite düşünülmelidir. Gecelik almak için, hangi kumaş ile kişi kendini daha rahat hissediyorsao kumaştan seçmelidir. Dikim türü de diğer önemli bir noktadır. Dar dikime sahip gecelikler istenilen konforu sunamayabilirler. Geceliğin deneyerek alınması önerilir. https://www.dagi.com.tr/kategori/kadin-gecelik-sabahlik-modelleri sayfası güzel sabahlık modellerini sizlerle buluşturuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gecelik,
Yorumlar
Haber Yazılımı