301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Ağustos 2018 - Çarşamba 11:44 Bu haber 1315 kez okundu
 
GAZETECİLERE SAĞLIKTA İNDİRİMLİ DÖNEM
Gündem Haberi
GAZETECİLERE SAĞLIKTA  İNDİRİMLİ DÖNEM

KÜTAHYA GAZETECİLER CEMİYETİ VE KÜTAHYA HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

GAZETECİLERE SAĞLIKTA

İNDİRİMLİ DÖNEM

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti ile Özel Kütahya Hastanesi arasından protokol imzalandı. Protokol kapsamında Cemiyet üyeleri, Özel Kütahya Hastanesinden indirimli olarak faydalanacak

 

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti, Kütahya’da geçtiğimiz ay faaliyete geçen ve son teknolojiyle donatılan Özel Kütahya Hastanesi ile bir protokol imzaladı. İmzalanan protokol ile Kütahya Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve aileleri hastane tarafından sunulan hizmetlerden indirimli olarak yararlanacak.

FİYATLAR YENİDEN REVİZE EDİLDİ

Hastane binasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Özel Kütahya Hastanesi Genel Müdürü Dr. Selçuk Coşkun, basın mensuplarının halkı bilgilendirme açısından önemli bir görev üstlendiklerini söyledi. Basının her demokratik ülkede olduğu gibi Türkiye’de de dördüncü güç olduğuna vurgu yapan Coşkun, hastane yönetimi olarak kendilerinin de basın mensuplarına bir kolaylık sağlamak istediklerini ifade etti. Hastane hakkında da bilgiler veren Genel Müdür Coşkun, Kütahya halkına daha iyi bir hizmet verebilmek için alanında uzman doktorlarla hizmet verdiklerini, fiyatlarında revize edildiğini vurguladı.

ÜYELERİMİZİN İŞLERİNİ

KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Cemiyet üyelerinin ve ailelerinin 7 gün 24 saat hastanenin sağlık hizmetinden indirimli olarak faydalanabileceğini kaydeden Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam’da, “Bünyemizde aktif olarak gazetecilik yapan üyelerimiz bundan böyle Kütahya hastanesinde k, hizmetlerden indirimli olarak yararlanacak. Bizim çabamız üyelerimizin daha iyi şartlarda görevlerini yapmaları sağlamaktır. Bu protokol ile üyelerimiz birinci derecede akrabalarıyla birlikte sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilecekler. Özel Kütahya hastanesi yönetim kurulana ve Genel Müdürü Coşkun’a basın mensuplarına gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GAZETECİLERE, SAĞLIKTA, , İNDİRİMLİ, DÖNEM, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı