Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 15:05 Bu haber 487 kez okundu
 
Gazeteciler Cemiyeti ile PTT arasında imzalanan protokol
Gündem Haberi
 Gazeteciler Cemiyeti ile PTT arasında imzalanan protokol

CEMİYET ÜYELERİNE
PTT’DEN ÖZEL İNDİRİM

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti ile PTT arasında imzalanan protokol ile dernek üyeleri APS kurye, posta ve kargo gönderilerinde özel indirimlerinden faydalanacak
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti yaptığı anlaşmalarla üyelerine çeşitli alanlarda indirimler sağlamaya devam ediyor. Son olarak PTT Kütahya Başmüdürü Ramazan Özdoğru ile bir araya gelen Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, bir yıl süreyle geçerli olacak özel indirim sözleşmesine imza attılar. Yapılan anlaşma çerçevesinde Kütahya Gazeteciler Cemiyeti üyelerine ait  APS kurye, Posta kargosu ve kargo gönderimlerinin PTT tarafından yurt içinde kabulü, taşınması ve alıcılarına teslimi indirimli olarak yapılacak. 
CEMİYET ÜYE KARTI VE MÜŞTERİ 
NUMARALARINI GÖSTERMELERİ YETECEK
İmzalanan protokolün detayları hakkında bilgiler veren Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, “Üyelerimiz kendilerine ait müşteri numaraları ve Cemiyet üyesi olduklarını gösteren üye kartlarını göstererek kendilerine özel indirimlerden faydalanabilecek. 2 bin grama kadar olan posta ve telgraf ücretinde yüzde 60, 2 bin 1 gram ve 2,01 Desi ve üzerindeki gönderilerde ise yüzde 50’lik indirim uygulanacak. 30 kg’dan fazla kargolar için ise bu indirim yüzde 30 olacak” dedi. Cemiyet üyelerinin çalışma alanını kolaylaştırmak için bu tür anlaşmalar imzalamaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Sağlam, PTT Kütahya Başmüdürü Ramazan Özdoğru’ya teşekkür etti. Kurumlar arası işbirliğine önem verdiklerini ifade eden Başkan Erkan Sağlam imzalanan sözleşmenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Gazeteciler, Cemiyeti, ile, PTT, arasında, imzalanan, protokol,
Yorumlar
Haber Yazılımı