Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 16:27 Bu haber 294 kez okundu
 
Ferhan Yıldırım Kurban Bayramı mesajı
Gündem Haberi
Ferhan Yıldırım Kurban Bayramı mesajı

 MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım Kurban Bayramı mesajını basın ile kamuoyuna duyurdu, "Bayramlar hatırlamanın ve hatırlatmanın derin  bir muhabbetle kucaklaşmanın  sevdasıdır.Kurban bayramı ise besmele ile kesilen her kurbanın eşit ve adil bir biçimde paylaşılmasının sevabıdır 
Milletçe bir yandan virüs salgını bir yandan Siyasi ve ekonomik bekamızı hedef alan sorunlarla, kararlı ve kahramanca mücadele ettiğimiz şu günlerde, umutla karşıladığımız Kurban Bayramı'nın birlik ve beraberliğimize arttırması başlıca dileğimdir. 
İsmaili ahlak ve adanmışlıkla yaşamış olduğumuz tüm sıkıntılarımızı aşacağımızdan, kutlu, mutlu ve huzurlu bir geleceğe hep birlikte el ele vererek kavuşacağız.
Özellikler Bayram ziyaretlerimizde içinde bulunduğumuz salgın süreci kesinlikle göz attı edilmemeli.Sağlık Bakanlığımızın uzmanlarımızın yapmış oldukları uyarılar göz ardı edilmeden kurallara uyarak bayramlaşalım 
Bayramımızı karşılamadan hemşehrilerimizin bayramını bayram yapan Türkiye Futbol Federasyonunun yapmış olduğu açıklama ile adalet yerini bulmuş futbolcularımızın ,idari ve teknik heyetimizin,Belediye başkanımızın emekleri ziyan olmamıştır.
MHP olarak Yerel seçimler öncesi Başkanımızla birlikte vermiş olduğumuz her sene bir üst lig sözümüz askıda kalmamıştır.
Belediye Kütahya Spor kulübümüzün bu başarısında emeği başta Belediye Başkanımız Prof.Dr.Alim IŞIK Beye Belediye başkan yardımcılarımıza Klüp başkanımıza idari ve teknik heyeti tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyorum.
Sözlerime burada son verirken tüm hemşehrilerimizin Bayramını tebrik eder sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde sağlıklı mutlu günler dilerim."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ferhan, Yıldırım, Kurban, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı