301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Haziran 2019 - Perşembe 13:59 Bu haber 517 kez okundu
 
Fen Lisesinden Başkan Güler'e teşekkür
Gündem Haberi
Fen Lisesinden Başkan Güler'e teşekkür

FEN LİSESİ'NDEN BAŞKAN GÜLER'E TEŞEKKÜR

ROBOTAV ROBOT YARIŞMASI DÜZENLEYEREK KÜTAHYA'DA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKEN TAVŞANLI 15 TEMMUZ ŞEHİTLER FEN LİSESİ'NİN YÖNETİCİLERİ BAŞKAN MUSTAFA GÜLER'İ ZİYARET ETTİ.

15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi yöneticileri Belediye Başkanı Mustafa Güler'i makamında ziyaret ederek eğitime verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti.

 


Fen lisesi geçtiğimiz günlerde Kütahya'da bir ilke imza atarak ortaokul ve lise kategorilerinde Robot Yarışması düzenlemişti.
Tavşanlı Belediyesi'nin de desteklediği yarışmada öğrencilerin kodlama becerilerinin ortaya çıkartılması hedefleniyordu. 
Eğitime destek veren kurumların başında gelen Tavşanlı Belediyesi'ne okul müdürü Ali Kılınç, müdür baş yardımcısı Hacer Bozer, müdür yardımcısı Özay Ünal ve matematik öğretmeni Yücel Muslu teşekkür etti.
Başkan Mustafa Güler'e kahve fincanı hediye eden okul müdürü Ali Kılınç, gençliğin gelişimine değer veren yöneticilerin kendileri açısından çok kıymetli olduğuna vurgu yaptı. 
Başkan Mustafa Güler ise büyük ve güçlü Türkiye hedefinin en vazgeçilmez unsurunun eğitim olduğunu hatırlatarak "Gençlik bizim geleceğimiz, umudumuz kısacası herşeyimiz. Onlar için ne yapsak azdır" ifadelerini kullandı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fen, Lisesinden, Başkan, Güler'e, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı