Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 15:35 Bu haber 887 kez okundu
 
Fatih Erbakan, vatandaşlar için bir mektup hazırladı
Gündem Haberi
Fatih Erbakan, vatandaşlar için bir mektup hazırladı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, vatandaşlar için bir mektup hazırladı. Erbakan, partisinin hedeflerini açıkladı

Yeniden Refah Pasrtisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, vatandaşlar için bir mektup hazırladı. Erbakan’ın mektubunda şu ifadeler yer aldı: “Bizler ülkemizin ve milletimizin geleceği için yola çıkmış bir siyasi partiyiz. Yeni kurulan, yeni bir yolculuğa başlayan ama tecrübe sahibi bir kadroyuz. Ülkemizin ve milletimizin karşı karşıya kaldığı sorunları gören, bu sorunların kaynağını bilen, çözümü için sözü ve projesi olan bir siyasi hareketiz. Bugüne kadar yapılan bütün hizmetler için, bu hizmetleri yapanlara teşekkür ediyoruz. Yapılan her hayırlı hizmeti, atılan her olumlu adımı takdir ediyoruz. Türkiye'nin geleceğe doğru yürüyüşünde katkı sahibi olan her bir insanı tebrik ediyor ve hayırla yad ediyoruz. Ancak bugün yapılan hizmetlerin yeterli olmadığını, yapılması gereken bir çok hizmetin yapılmadığını, bazı yanlış adımların nasıl ağır sonuçlar ortaya çıkardığını ve bu sonuçların aziz milletimizi ve vatanımızı nasıl büyük sıkıntılarla karşı karşıya bıraktığını çok açık bir şekilde görüyoruz.

 

YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE
Bizler Yeniden Refah Partisi olarak, yapılmayanı yapmak, eksik olanı tamamlamak, yeniden büyük Türkiye'nin temellerini oluşturacak projeleri hayata geçirmek için çalışıyoruz. Bir ülkenin zenginliğinin ancak üreterek olacağı açık gerçeği ile geleceği planlıyoruz. Maddi zenginlik için yüksek katma değerli ürünler üretecek, toplumsal zenginlik için ahlâki, manevi ve bilimsel kalitesi yüksek insanlar yetiştireceğiz. Bir taraftan ülkemizin geleceği için çalışırken, bir taraftan da mazlum coğrafyalara umut olacak, onların kurtuluşuna vesile olacak bir dış politika perspektifi geliştireceğiz. Türkiye'nin öncülüğünde oluşturulacak D-8 gibi yeni uluslararası birliklerle Avrupa Birliği'nin, ABD'nin ve diğer tüm küresel güçlerin Türkiye'yi bekâ sorunu ile karşı karşıya bırakan, İslam coğrafyasını kana bulayan planlarını bertaraf edecek adımları atacağız.

 

BAYRAMI KUTLADI
Oluşturacağımız dış politika perspektifi ve kurulacak olan D-60 ve İslam Birliği, dünya Siyonizminin köleleştirmeye çalıştığı bütün insanlığın kurtuluşu ve Adil Bir Dünya düzeninin kuruluşu için en büyük umut olacaktır. Ülkemizin köklü geçmişi, milletimizin inancı, bilgi birikimi ve irfânı bu büyük hedefleri gerçekleştirmek için yeterlidir. Yeniden Refah Partisi olarak biz, bu dinamikleri harekete geçirecek kıvılcım olma azmi ile hareket ediyoruz.
Ramazan Ayı'nın rahmet, mağfiret ve bereket dolu manevi iklimini soluduğumuz bu günlerde en büyük duamız Vatanımızın ve Aziz Milletimizin bekasının daim olması, ümmetin birlik olmasıdır. Ramazan ayını ailenizle, akrabalarınızla, komşularınızla huzur içerisinde geçirmenizi temenni ediyorum. En sevinçli günlerimizden olan Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fatih, Erbakan,, vatandaşlar, için, bir, mektup, hazırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı