301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ağustos 2017 - Çarşamba 18:39
 
Erkekliğe adım attılar
Yaşam Haberi
Erkekliğe adım attılar

YILMAZLAR’IN GURUR GÜNÜ

Tavşanlı Maviay Çırağan Düğün salonu muhteşem bir Sünnet düğününe ev sahipliği yaptı.

Birgül & Mehmet Yılmaz çifti ile, Gülhan & Harun Bal çiftinin oğulları , Süleyman Yılmaz, Selahattin Baştopcu, Şaban Bal’ın torunları Mert ile Ömer’in  sünnet düğünlerine çok sayıda davetli, akraba ve dostları katıldı.

Aileler sünnet merasimine gelen davetlileri kapıda karşıladı. Daha sonra muhteşem bir görsel şov ile salona gelen Mert ve Ömer konfeti eşliğinde sahnede kurulan tahtlarına oturdular.

Daha sonra Ömer ve Mert’in sahnede büyüklerine taş çıkartan zeybek oyunları salondaki davetliler tarafından büyük alkış aldı.

Almanya’dan katılan sanatçı Kadir Şahin, seslendirdiği oyun havaları ile davetlileri coşturdu.

Gecenin sürpriz ismi ise Ankaralı Yasemin oldu. Ankaralı Yasemin seslendirdiği birbirinden eşsiz güzellikteki eserleri ve sahne performansı göz doldurdu.

Mert ve Ömer’in aileleri , “ Bu gururlu ve mutlu günümüzü bizimle birlikte paylaşan herekese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Sünnet düğünümüze katılarak bizlerin mutluluğunu paylaştılar ve mutluluğumuzun büyümesine vesile oldular” dediler. 19 Ağustos günü Maviay Çırağan Düğün Salonunda gerçekleştirilen sünnet düğününde ayrıca halk oyunları ekipleri de gösterilerini sundu.

Salonda bulunan davetlilere yemek ikramı sonrası dondurma ikramında da bulunuldu.

Tavşanlı Ekspres Gazetesi olarak erkekliğe ilk adımı atan Mert ile Ömer’e geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erkekliğe, adım, attılar,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı