301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Nisan 2017 - Çarşamba 19:37
 
Daha Yeşil Bir Gediz İçin
Gündem Haberi
Daha Yeşil Bir Gediz İçin


Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Gediz Orman İşletme Müdürlüğü her yıl geleneksel hale getirdiği fidan dağıtımını bu yıl da gerçekleştirdi. Dağıtımı yapılan 4.480 adet fidan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.
Aynı havanın solunduğu, aynı hayatın paylaşıldığı, doğanın ve yeşilin yarınlara aktarılmasında ortak duygu ile hareket edildiği Gediz’de; ağaç ve orman sevgisini vatandaşlar ile paylaşmak amacıyla yapılan fidan dağıtımı, ilgi ile karşılanırken, kısa sürede tükendi. 
21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası Etkinlikleri kapsamında Gediz Orman İşletme Müdürlüğü merkezine kurulan fidan dağıtımı standından vatandaşlarımıza 1.500 adet Ceviz, 1.530 adet Badem, 600 adet Karaçam, 850 adet Sedir olmak üzere toplam 4.480 adet fidan dağıtıldı.
Fidan dağıtımının ardından Gediz Orman İşletme Müdürlüğü idari binasının önünde lokma döktürülüp vatandaşlara ikramda bulunuldu.
Ormancılık Haftası anlam ve önemi doğrultusunda gerçekleştirilen etkinlikler vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Daha, Yeşil, Bir, Gediz, İçin, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı