301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Şubat 2016 - Perşembe 19:08
 
Dağçeşme ve Moymul’da “Kanser” Anlatıldı
TAVŞANLI BELEDİYESİ MAHALLERDE DÜZENLEDİĞİ SAĞLIK SÖYLEŞİLERİNE DEVAM EDİYOR. ACIBADEM ESKİŞEHİR HASTANESİ DOKTORLARI KANSER VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ KONUSUNDA DAĞÇEŞME VE MOYMUL MAHALLELERİNDE VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRDİ.
Sağlık Haberi
Dağçeşme ve Moymul’da “Kanser” Anlatıldı

 

 

 Tavşanlı Belediyesi ile Acıbadem Hastanesi’nin iş birliği ile düzenlenen “Sağlık Söyleşileri” kapsamında Dağçeşme ve Moymul mahallelerinde konferans verildi. Acıbadem Hastanesi Doktorlarından Doç. Dr. Serdar Sürenkök ile Uzm. Dr. Emre Tahberer sabah seansında Dağçeşme, öğleden sonra ise Moymul mahallesinde ikamet eden vatandaşları “Kanser Hastalıkları” konusunda bilgilendirdi.

Tavşanlı Belediye Başkan Yardımcısı Ali Özden, bu tür programların artarak devam edeceğini söyleyerek Acıbadem Eskişehir Hastanesi hekimlerine teşekkür etti.

Tavşanlı Belediyesi’nin  sağlık söyleşileri 24 Şubat Çarşamba günü saat 13:00’te Kültür Sarayı’nda devam edecek. Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi hekimlerinden Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Gökhan İlyas, ortopedik hastalıklar konusunda vatandaşlara bilgiler verecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dağçeşme, ve, Moymul’da, “Kanser”, Anlatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı