301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 17:13
 
Ceza İnfaz Kurumu Personelinden Kan Bağışı
Gündem Haberi
Ceza İnfaz Kurumu Personelinden Kan Bağışı


Kütahya Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Personelinden Kan Bağışı

Kütahya Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ve Türk Kızılayı Kütahya Kan Merkezi iş birliğinde kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kurum personelinden kampanyaya tam destek gelirken, durumu uygun olanlardan bir günde 61 ünite kan bağışı yapıldı.
Kütahya E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu personeli kan bağışında bulundu. Kurum Müdürü Kasım Demiralp , kan bağışına gösterilen ilgi nezdinde persolimizle gurur duyduğunu ifade ederken "Kızılay, ülkedeki kan ihtiyacını karşılayan gurur kaynağımız. Bugün başkasına ihtiyaç  olan kan, yarın kendimize ya da en yakınımıza gerekli olabilir.. Dolayısıyla bu tip organizasyonlar hem kan bağışı bilincini oluşturma hem de farkındalık oluşturması nezdinde büyük önem arz ediyor. Kurum personelimizin de göstermiş olduğu katılım bu duyarlılığın işareti diyerek’’ kurum personeli ile yılın 365 günü faaliyet gösteren Kütahya Kızılay Şubesine çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkürlerini iletti.

 


Türk Kızılayı Kütahya şubesi bir  ünite kanın dahi kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayarak, kampanyaya destek veren kurumumuza  teşekkür etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ceza, İnfaz, Kurumu, Personelinden, Kan, Bağışı,
Yorumlar
Haber Yazılımı