301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Şubat 2021 - Salı 13:54
 
BTP'den Başkan Işık'a Ziyaret
Siyaset Haberi
BTP'den Başkan Işık'a Ziyaret

BTP'den Başkan Işık'a Ziyaret

 

 

Bağımsız Türkiye Partisi Kütahya il Başkanı Yasin Baş yaptığı açıklamada; Başkan Işık'a,  ülkenin geldiği noktayı dile getirerek şu pandemi döneminde esnafın kan ağladığını Ekonominin durağan süreçte olduğunu ve siyasilerden vatandaşın yarasına merhem olacak çözümler beklenildiğini dile getirdi ve Çözümün rahmetli genel başkanımız Sayın prof doktor Haydar Baş Bey’in dünyaya mâl olan Milli Ekonomi Modelinde olduğunu söyledi.
Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Yasin Baş, Merhum Genel Başkanımızın adının yaşatılması için Prof Dr. Haydar Baş'ın adının bir cadde veya sokağa verirmesi ricasında bulundu.
 Başkan Alim Işık da bu talebi Memnuniyetle karşılayarak gerekli talimatların verileceğini söyledi
Ve Pandemi Döneminde gerekli her önlemi aldıklarını hemşehrilerimize hizmet noktasında elimizden geleni yaptıklarını ifade ettiler. Ziyarete geldikleri ve görüş beyanları için teşekkür etti.
 Bağımsız Türkiye Partisi adına ziyarette bulunan konuklar,   BTP İL Başkanı Yasin BAŞ,
BTP teşkilattan sorumlu il başkan yardımcısı  Abdullah Doğrul,  BTP İl Protokol ve Yerel Yönetimler başkanı Ercan ASA , Genel Başkan Av. Hüseyin Baş'ın selamlarını ileterek  merhum genel başkan Prof. Dr. Haydar Baş'ın yılların tecrübesi ile eser haline getirdiği Milli Ekonomi Modeli kitabını hediye etti Başkan Işık'a görevlerinde başarı temennisinde bulundular. Kütahya belediye başkanı Prof. Dr.  Alim Işık heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BTP'den, Başkan, Işık'a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı