301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Temmuz 2018 - Cuma 19:14
 
BİSİKLET YOLU ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Gündem Haberi
BİSİKLET YOLU ÇALIŞMALARI BAŞLADI

BİSİKLET YOLU ÇALIŞMALARI BAŞLADI
 


Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Zafer meydanından Zafertepe mahallesine kadar yapılması planlanan bisiklet yolu çalışmalarını yerinde inceledi.

Bisiklet yolunun, modern kentlerin ulaşım planlamaların da ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, araç sürücülerinin de bisiklet kullanıcılarına daha fazla hassasiyet göstermesini istedi.

Kütahyada bisiklet kullanımını kısıtlayan alt yapı yetersizliği ve bağımsız bisiklet yolu eksikliğinin farkında olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; "Kütahyada bisiklet kullanan vatandaşlarımızın sayısı oldukça fazla, hizmet sınırlarımız içerisindeki cadde ve sokaklarda bisiklet kullanan hemşehrilerimizin rahatlıkla gezecekleri yollar yapıyoruz. Kütahyamızın estetik yapısına olumlu kazanımlar sağlayacak olan proje içerisinde yayaların kullanacağı kaldırımlar, bisiklet yolu ve araç yolu ayrı ayrı planlandı ve buna göre de çalışmalar sürüyor. Ekiplerimizin projeye bağlı olarak sürdürdükleri çalışmalar neticesinde çok güzel bir görüntü ortaya çıkacak. Vatandaşlarımız yapılan yolda gönül rahatlığıyla bisiklet kullanabilecekler. Daha sağlıklı ve daha güzel bir Kütahya için hep birlikte çalışıyoruz, " dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİSİKLET, YOLU, ÇALIŞMALARI, BAŞLADI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı