301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mart 2018 - Perşembe 11:26
 
BAŞKAN SARAÇOĞLU OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Eğitim Haberi
BAŞKAN SARAÇOĞLU OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN SARAÇOĞLU OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
 

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu okul ziyaretleri çerçevesinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Okul ziyaretleri kapsamında Osmangazi mahallesinde bulunan Şehit Türkan Türkmen Tekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, burada Okul Müdürü Semra Özdemir, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılandı.

Şehit Türkan Türkmen Tekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenciler ile bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Gençlerimiz iyi eğitimliyse, geleceğe iyi hazırlandıysa kendisi kazandıkça, zenginleştikçe aslında ülkesini de zenginleştiriyor. Sonuçta devletimiz çocuklarımıza, gençlerimize yatırım yapıyor. Okullarımızın ufak tefek eksiklikleri olabilir ama sonuçta büyük fedakarlıklar var. Amacımız bu eksiklikleri de gidererek eğitim kalitemizi daha da artırmak. Her şey sizin için, sizin geleceğiniz için. Bugün alacağınız iyi bir eğitim gelecekte kuracağınız ailenize yansıyacaktır. Kendinize güvenip, çalışkan olduktan sonra başaramayacağınız hiç bir şey yok. Planlı, programlı çalışmalısınız ve kendinize güvenmelisiniz, dedi.

Daha sonra öğrencilerin soruları yanıtlayan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu toplantı sonrası günün anısına Şehit Türkan Türkmen Tekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yönetimi ve öğrencileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, SARAÇOĞLU, OKUL, ZİYARETLERİNE, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı