Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 13:32 Bu haber 2101 kez okundu
 
‘BASIN İTİCİ GÜÇ’
Gündem Haberi
‘BASIN İTİCİ GÜÇ’

GAZETECİLERDEN İŞ ADAMI NAFİ GÜRAL’A TEŞEKKÜR
‘YEREL BASIN
AYAKTA KALMALI’

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu ve üyeleri, NG Holding Kurucu Başkanı Nafi Güral’ı ziyaret ederek yerel basına verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Yerel basının şehrin gelişmesi adına önemli bir görev ve sorumluluk üstlendiğinin altını çizen Nafi Güral, yerel basının desteklenmesi ve ayakta kalması gerektiğini vurguladı

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, yönetim kurulu ve cemiyet üyeleri yerel basına destek veren NG Holding Kurucu Başkanı Nafi Güral’ı ziyaret etti. Teşekkür ziyaretinde Nafi Güral, gazetecileri yemekte ağırladı. 
‘BASIN İTİCİ GÜÇ’
Bulunduğu yerde yerel basının daima güçlü olarak görev yapması gerektiğinin altını çizen iş adamı Nafi Güral, “Yerel basın bulunduğu yerde bu görevi ifa edemiyorsa veya yeterince bunun altyapısı hazır değilse o şehirde ciddi bir eksiklik var demektir. Bu nedenle yerel basının desteklenmesi ve ayakta kalması gerekmektedir. Bizler her zaman yerel basının desteklenmesi taraftarıyız. Yerel basın önemli sorumlulukları gerektiren bir kurum. Bir şehrin gelişmesi için altıncı güç olarak basını görüyorum. Eğer basın kendisine düşen görevleri rahatlıkla yapabilecek imkanlara sahip olursa, bu imkanları doğru dürüst kullanırsa Kütahya’nın gelişmesinde çok önemli bir itici güç olacaktır” diyerek gazetecilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 
‘DESTEKLERİN ARTARAK
DEVAM EDECEĞİNİ BİLİYORUZ’
Kütahya Gazeteciler Cemiyetinin önderliğinde tüm gazetelerde bir deklarasyon yayınladıklarını hatırlatan Başkan Erkan Sağlam, “Burada yerel basına sahip çıkılması gerektiğini, resmi ilanlar noktasında farklı yollara başvurulmamasını, gazetelere aboneliklerle yerel basının ayakta kalması gerektiğini belirttik. Bu çerçevede basınımıza destek veren kuruluşlarımızı da unutmadık. Yerel basınımıza destek veren tüm kuruluşları da ziyaret ederek teşekkür edeceğiz. Bugün burada sizlere bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Bu desteklerin artarak devam edeceğini biliyoruz. İnşallah sizin gibi firmalar örnek olur ve yerel basınımız verilen bu desteklerle ayakta kalacaktır. Yönetim kurulum ve tüm üyelerimiz adına teşekkür ederim” diye konuştu. Konuşmaların ardından Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, Nafi Güral’a teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘BASIN, İTİCİ, GÜÇ’,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı