301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Ekim 2018 - Cumartesi 12:52
 
Amaç ormanlara kolay ulaşım
Gündem Haberi
Amaç ormanlara kolay ulaşım

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 2018 yılı yol programı dahilinde çalışmalar devam ediyor.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü ormancılık faaliyetlerinin rahatlıkla yapılabilmesi ve yangınlara kolay müdahale imkanı amacıyla orman yol çalışmalarını sürdürüyor.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü her türlü ormancılık faaliyetlerinin yerine getirilebilmesi için yeni orman yollarının yapılması, yapılan  orman yollarının ulaşıma elverişli tutulabilmesi için ihtiyaç duyulan üst yapı ve sanat yapılarının yapımı, bakım-onarımı ile orman yollarının standart hale getirilebilmesi için gerekli büyük onarım, üst yapı, köprü ve sanat yapısı inşa çalışmalarına devam ediyor.

Simav Orman İşletme Müdürlüğü Korucuk Orman İşletme Şefliği 534-537 kod nolu B tipi orman yolunun büyük onarım çalışmaları tamamlandı. Ormanlara daha kolay ulaşabilmek ve ormanların çok yönlü fonksiyonel faydalarını en yüksek seviyede hizmete sunabilmek için yapılan çalışmalar 2018 yılı yol programına göre sürdürülüyor. 

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı tüm İşletme Müdürlüklerinde devam eden orman yollarının yapılması aynı zamanda orman içi ve bitişiği alanlarda yaşayan insanların kalkınmasına da katkı sağlıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Amaç, ormanlara, kolay, ulaşım,
Yorumlar
Haber Yazılımı