301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Ağustos 2013 - Salı 10:35
 
14. LEBLEBİ ve KÖMÜR FESTİVALİ
14. LEBLEBİ ve KÖMÜR FESTİVALİ
Kültür Haberi
14. LEBLEBİ ve KÖMÜR FESTİVALİ

 

                    İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 91 inci yıl dönümü ile 14. Leblebi ve Kömür Festivali 2 Eylül ve 3 Eylül tarihlerinde düzenlenecek bir dizi etkinlikle kutlanacak.

İslam coğrafyasındakikarışıklıklar sebebiyle akan gözyaşları sonucunda sessiz kalmamak adına  sade bir programla kutlamaların gerçekleşeceğini  belirten Belediye Başkanı Mustafa Güler;

“ Bu yılki etkinlikler için coşkulu bir festival programı hazırlamayı planlıyorduk, fakat gerek genel merkezimizin aldığı kararı uygulama noktasında gerekse komite üyelerimizin düşünceleri doğrultusunda  14. Leblebi ve Kömür Festivalini Cumhuriyet Meydanında sade programlarla gerçekleştireceğiz, etkinliklerimize tüm halkımızı davet ediyorum”dedi. 

Cumhuriyet Meydanın da düzenlenecek etkinliklerin programı 2 Eylül Pazartesi saat:16.00da animasyon gösterileriyle başlayacak olup, 17.00 Sünnet Konvoyu , 17.30 mevlit,18.00 Sünnet çocuklarına hediye töreni,21.00 Devlet Sanatçısı Hüseyin Kubilay Öztuğ ile tasavvuf ve sema gösterisi ile birinci bölüm sona erecek.3 Eylül Salı günü saat:10.00’da Atatürk Anıtına Belediye Başkanlığımızca çelenk sunumu gerçekleşmesi ardından10.30 da Belediye Kültür Sarayında Resim Sergisi açılışı, 21.00 de Hayırlı Hizmetler Vakfı Arslanbey Mehter Takımı gösterisi ve saat:22.00 de Ömer Döngeloğlu ile güncel konular hakkında konferansla gerçekleşecek.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 14, LEBLEBİ, KÖMÜR, FESTİVALİ ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
14. LEBLEBİ ve KÖMÜR FESTİVALİ
14. LEBLEBİ ve KÖMÜR FESTİVALİ
Yorumlar
Haber Yazılımı